• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku FLST

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FLST. Jeżeli chcesz otworzyć plik FLST, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FLST
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Adobe InDesign Format Adobe Systems

Co to jest plik FLST?

Plik ustawień utworzony przez firmę Adobe InDesign, aplikację do druku cyfrowego i druku. Zawiera presety do spłaszczania zawartości dokumentu, na przykład przezroczystych obrazów i tekstu. Pozwala wydawcom na ponowne użycie ustawień spłaszczania, dzięki czemu mogą tworzyć publikacje o tych samych właściwościach.

Jak otworzyć plik FLST?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FLST jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FLST z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FLST którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FLST
Inne problemy z plikiem FLST

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FLST nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FLST:

  • plik FLST którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FLST z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FLST nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik