• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku FDI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem FDI. Jeżeli chcesz otworzyć plik FDI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku FDI
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Floppy Disk Image N/A

Co to jest plik FDI?

Obraz dysku programu Amiga, na przykład aplikacji lub gry wideo. Przechowuje dokładną kopię całego dysku Amigi. Może być ładowany na komputerze z emulatorem Amigi.

Jak otworzyć plik FDI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku FDI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi FDI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem FDI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik FDI
Inne problemy z plikiem FDI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem FDI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami FDI:

  • plik FDI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku FDI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik FDI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik