• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku AGR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AGR. Jeżeli chcesz otworzyć plik AGR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AGR
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Ableton Live Groove Format Ableton

Co to jest plik AGR?

Plik używany przez Ableton Live, program służący do tworzenia elektronicznych mieszanek i bębnów. Definiuje "czuć" rowka przy użyciu definicji taktowania. Służy do modyfikowania klipów audio, dzięki czemu mają swing, napęd lub inny rytmiczny dźwięk.

Rowble Ableton można zastosować w panelu Biblioteka Abletona w folderze Grooves.

Jak otworzyć plik AGR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AGR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AGR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AGR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AGR
Inne problemy z plikiem AGR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AGR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AGR:

  • plik AGR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AGR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AGR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik