• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku AF2

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem AF2. Jeżeli chcesz otworzyć plik AF2, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku AF2
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Micrografx FlowCharter 2.0 Flowchart Format iGrafx

Co to jest plik AF2?

Schemat blokowy utworzony w wersji 2 programu Micrografx ABC FlowCharter, programu służącego do modelowania i analizy procesów biznesowych. Może przechowywać schematy, wykresy, arkusze kalkulacyjne i inne elementy. Można jeszcze otworzyć program iGrafx FlowCharter, następca Micrografx ABC FlowCharter.

Jak otworzyć plik AF2?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku AF2 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi AF2 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem AF2 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik AF2
Inne problemy z plikiem AF2

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem AF2 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami AF2:

  • plik AF2 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku AF2 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik AF2 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik