• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie pliku ACTPROJ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ACTPROJ. Jeżeli chcesz otworzyć plik ACTPROJ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ACTPROJ
Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio Visual SourceSafe ACT Project Microsoft Corporation
Jak otworzyć plik ACTPROJ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ACTPROJ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ACTPROJ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ACTPROJ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ACTPROJ
Inne problemy z plikiem ACTPROJ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ACTPROJ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ACTPROJ:

  • plik ACTPROJ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ACTPROJ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ACTPROJ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik