• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o PrimoOnline

PrimoOnline to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez PrimoOnline - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program PrimoOnline jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy PrimoOnline będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu PrimoOnline.

Typy plików wspierane przez PrimoOnline
BMP CGM DIF DXF GIF SDP VOR JTD JTT SGF SGL SGV SILK SVM
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą PrimoOnline
BMP do EPS BMP do GIF BMP do JPG BMP do PNG BMP do PSD BMP do TIF BMP do WMF CGM do JPG CSV do DOC CSV do RTF CSV do TXT CSV do XLS DIF do CSV DOC do CSV DOC do DOT DOC do ODT DOC do RTF DOC do TXT DOC do WPS DOC do XLS DOT do DOC DOT do RTF DOT do TXT EMF do PNG EPS do JPG EPS do BMP GIF do BMP GIF do JPG GIF do ODG GIF do PNG GIF do PSD JPG do BMP JPG do GIF JPG do ODG JPG do PNG JPG do PSD JPG do TGA JPG do TIF JPG do TIFF ODG do DOC ODG do BMP ODG do GIF ODG do JPG ODG do PNG ODG do SXD ODG do TIF ODG do TIFF ODP do PPS ODP do PPT ODT do DOC ODT do OTT ODT do RTF ODT do STW ODT do TXT ODT do WPD PCD do JPG PNG do JPG PNG do BMP PNG do EMF PNG do GIF PNG do ODG PNG do PSD PNG do TIFF PPT do PPS PSD do BMP PSD do GIF PSD do JPG PSD do PNG RTF do DOC RTF do DOT RTF do ODT RTF do TXT SDA do SXD SLK do CSV SLK do XLS STD do SXD SXD do SDA TGA do JPG TGA do PSD TGA do TIF TIF do JPG TIF do BMP TIF do ODG TIFF do GIF TIFF do JPG TIFF do ODG TIFF do PNG TXT do DOC TXT do ODT TXT do RTF TXT do STW WK1 do XLS WKS do XLS WMF do PNG WPD do DOC WPS do DOC WPS do ODT WPS do RTF XLS do CSV XLS do DOC XML do CSV
Pobierz PrimoOnline

Jeżeli potrzebujesz pobrać program PrimoOnline, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania PrimoOnline i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta PrimoOnline - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta PrimoOnline
Znajdź plik