• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o Paint.NET

Paint.NET to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Paint.NET - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Paint.NET jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Paint.NET będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Paint.NET.

Typy plików wspierane przez Paint.NET
BMP DDS GIF JPG PDN TGA
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Paint.NET
BMP do GIF BMP do JPG BMP do PNG GIF do BMP GIF do JPG GIF do PNG JPG do BMP JPG do GIF JPG do PNG PNG do JPG PNG do BMP PNG do GIF PSD do BMP PSD do GIF PSD do JPG PSD do PNG
Pobierz Paint.NET

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Paint.NET, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Paint.NET i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Paint.NET - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Paint.NET
Znajdź plik