• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

OpenOffice.org Writer

Informacje o OpenOffice.org Writer

OpenOffice.org Writer to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez OpenOffice.org Writer - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program OpenOffice.org Writer jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy OpenOffice.org Writer będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu OpenOffice.org Writer.

Typy plików wspierane przez OpenOffice.org Writer
DOC DOCM DOCX DOT DOTX OTT WPW 602 SGL
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą OpenOffice.org Writer
DOC do 602 DOC do DOCX DOC do DOT DOC do DOTX DOC do ODT DOC do PDF DOC do RTF DOC do TXT DOC do WPS DOCM do DOC DOCM do DOTM DOCM do DOTX DOCM do ODT DOCM do PDF DOCM do PSW DOCM do RTF DOCM do TXT DOCM do WPD DOCM do WPS DOCX do 602 DOCX do DOC DOCX do DOCM DOCX do DOT DOCX do DOTM DOCX do DOTX DOCX do ODT DOCX do PDF DOCX do RTF DOCX do TXT DOCX do WPD DOCX do WPS DOT do PDF DOT do DOC DOT do RTF DOT do TXT DOTM do PDF DOTM do DOC DOTX do DOC DOTX do DOCM DOTX do DOCX DOTX do DOT DOTX do DOTM DOTX do ODT DOTX do PDF DOTX do RTF DOTX do WPD DOTX do WPS FODT do DOC ODT do DOC ODT do DOCX ODT do OTT ODT do PDF ODT do RTF ODT do STW ODT do TXT ODT do WPD PSW do PDF RTF do DOC RTF do DOCX RTF do DOT RTF do ODT RTF do TXT TXT do DOC TXT do DOCX TXT do ODT TXT do PDF TXT do RTF TXT do STW WPD do DOC WPD do DOCX WPD do PDF WPS do DOC WPS do DOCX WPS do ODT WPS do PDF WPS do RTF WPW do DOC
Pobierz OpenOffice.org Writer

Jeżeli potrzebujesz pobrać program OpenOffice.org Writer, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania OpenOffice.org Writer i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta OpenOffice.org Writer - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta OpenOffice.org Writer
Znajdź plik