• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

OpenOffice.org Draw

Informacje o OpenOffice.org Draw

OpenOffice.org Draw to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez OpenOffice.org Draw - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program OpenOffice.org Draw jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy OpenOffice.org Draw będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu OpenOffice.org Draw.

Typy plików wspierane przez OpenOffice.org Draw
BMP DXF OTG FODG SGF SGV SVM
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą OpenOffice.org Draw
BMP do JPG BMP do PNG BMP do TIF BMP do WMF EMF do PNG EPS do JPG EPS do JPEG JPEG do JPG JPEG do ODG JPG do JPEG JPG do ODG JPG do PNG JPG do TIF ODG do JPEG ODG do JPG ODG do PNG ODG do TIF PCD do JPG PCD do JPEG PCX do ODG PSD do JPG PSD do PNG SXD do SDA TGA do JPG TGA do TIF TIF do JPG TIF do ODG TIFF do JPEG TIFF do JPG TIFF do ODG TIFF do PNG WMF do PNG
Pobierz OpenOffice.org Draw

Jeżeli potrzebujesz pobrać program OpenOffice.org Draw, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania OpenOffice.org Draw i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta OpenOffice.org Draw - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta OpenOffice.org Draw
Znajdź plik