• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Microsoft PowerPoint

Informacje o Microsoft PowerPoint

Microsoft PowerPoint to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Microsoft PowerPoint - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Microsoft PowerPoint jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Microsoft PowerPoint będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Microsoft PowerPoint.

Typy plików wspierane przez Microsoft PowerPoint
CAG FFT ODP PA PCS PDI PPZ SRG XPS EXPORTEDUI POTHTML PPG PPI PPNT PPOT PPP9 PPT3 PPTV PPTXML PPV PPZ9 PWZ SLD3 SLD8 SLDM SLDS SLDX TTBS
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Microsoft PowerPoint
ODP do PPTX ODP do PDF ODP do PPS ODP do PPSM ODP do PPSX ODP do PPT POT do PPTX POT do PPS POT do PPSM POT do PPSX POT do PPTXML POTM do PPTX POTM do PPS POTM do PPSM POTM do PPSX POTX do PPTX POTX do PPSX PPS do PDF PPS do PPSX PPS do PPTX PPSX do PPT PPSX do PDF PPSX do PPS PPSX do PPSM PPSX do PPTM PPSX do PPTX PPSX do PPTXML PPT do PDF PPT do PPS PPT do PPTX PPTX do PDF PPTX do ODP PPTX do POT PPTX do POTX PPTX do PPT PRE do PPT
Pobierz Microsoft PowerPoint

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Microsoft PowerPoint, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Microsoft PowerPoint i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Microsoft PowerPoint - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Microsoft PowerPoint
Znajdź plik