• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o LibreOffice Draw

LibreOffice Draw to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez LibreOffice Draw - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program LibreOffice Draw jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy LibreOffice Draw będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu LibreOffice Draw.

Typy plików wspierane przez LibreOffice Draw
BMP GIF ODG SVM
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą LibreOffice Draw
BMP do GIF BMP do JPG BMP do PDF BMP do PNG BMP do WMF GIF do PDF GIF do BMP GIF do JPG GIF do ODG GIF do PNG JPEG do JPG JPEG do ODG JPEG do PDF JPG do BMP JPG do GIF JPG do JPEG JPG do ODG JPG do PDF JPG do PNG JPG do TIFF ODG do BMP ODG do GIF ODG do JPEG ODG do JPG ODG do PDF ODG do PNG ODG do TIFF PNG do JPG PNG do BMP PNG do GIF PNG do ODG PNG do PDF PNG do TIFF TIFF do GIF TIFF do JPEG TIFF do JPG TIFF do ODG TIFF do PNG VSD do BMP WMF do PNG
Pobierz LibreOffice Draw

Jeżeli potrzebujesz pobrać program LibreOffice Draw, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania LibreOffice Draw i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta LibreOffice Draw - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta LibreOffice Draw
Znajdź plik