• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o iWork Keynote

iWork Keynote to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez iWork Keynote - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program iWork Keynote jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy iWork Keynote będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu iWork Keynote.

Typy plików wspierane przez iWork Keynote
APXL KEY-TEF KTH PPS PPSX PPT PPTX KEYNOTE
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą iWork Keynote
KEY do KEYNOTE KEY do PDF KEY do PPT PPS do PDF PPS do KEYNOTE PPS do PPSX PPS do PPTX PPSX do PPT PPSX do PDF PPSX do PPS PPSX do PPTX PPT do PDF PPT do PPS PPT do PPTX PPTX do PDF PPTX do PPT
Pobierz iWork Keynote

Jeżeli potrzebujesz pobrać program iWork Keynote, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania iWork Keynote i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta iWork Keynote - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta iWork Keynote
Znajdź plik