• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

HandBrake for Linux

Informacje o HandBrake for Linux

HandBrake for Linux to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez HandBrake for Linux - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program HandBrake for Linux jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy HandBrake for Linux będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu HandBrake for Linux.

Konwersje plików, które wykonasz z pomocą HandBrake for Linux
AVI do M2S AVI do MKV AVI do MP4 M2S do MP4 MOD do MKV MOD do MP4 MP4 do MKV MTS do MKV MTS do MP4 TRP do MKV TS do MP4 TS do MKV VOB do MKV VOB do MP4 WMV do MKV WMV do MP4 XVID do MKV
Pobierz HandBrake for Linux

Jeżeli potrzebujesz pobrać program HandBrake for Linux, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania HandBrake for Linux i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta HandBrake for Linux - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta HandBrake for Linux
Znajdź plik