• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o GIMP for Mac

GIMP for Mac to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez GIMP for Mac - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program GIMP for Mac jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy GIMP for Mac będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu GIMP for Mac.

Konwersje plików, które wykonasz z pomocą GIMP for Mac
DCM do JPG GBR do JPG GBR do PSD ICO do JPG ICO do ICON ICON do SVG ICON do ICO ICON do JPEG ICON do JPG JP2 do JPG JP2 do ICO JP2 do ICON JP2 do JPEG JP2 do PSD JPEG do ICON JPEG do JPG JPG do ICO JPG do ICON JPG do JPEG JPG do PSD PSD do JPG SVG do ICON
Pobierz GIMP for Mac

Jeżeli potrzebujesz pobrać program GIMP for Mac, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania GIMP for Mac i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta GIMP for Mac - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta GIMP for Mac
Znajdź plik