• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o ffmpegX

ffmpegX to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez ffmpegX - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program ffmpegX jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy ffmpegX będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu ffmpegX.

Typy plików wspierane przez ffmpegX
MOV MPEG MPG
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą ffmpegX
AVI do MOV AVI do MP4 AVI do MPEG AVI do MPG MOV do AVI MOV do MP4 MOV do MPEG MOV do MPG MP4 do AVI MP4 do MOV MP4 do MPEG MP4 do MPG MPEG do AVI MPEG do MOV MPEG do MP4 MPEG do MPG MPG do AVI MPG do MOV MPG do MP4 MPG do MPEG
Pobierz ffmpegX

Jeżeli potrzebujesz pobrać program ffmpegX, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania ffmpegX i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta ffmpegX - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta ffmpegX
Znajdź plik