• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

FastStone Image Viewer

Informacje o FastStone Image Viewer

FastStone Image Viewer to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez FastStone Image Viewer - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program FastStone Image Viewer jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy FastStone Image Viewer będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu FastStone Image Viewer.

Typy plików wspierane przez FastStone Image Viewer
BMP CRW CUR DNG GIF ICO JP2 MRW NEF ORF PCX PEF RAW RW2 SR2 TGA TIF
Konwersje plików, które wykonasz z pomocą FastStone Image Viewer
ARW do NEF BMP do EPS BMP do GIF BMP do PNG BMP do PSD BMP do TIF BMP do WMF CR2 do BMP CR2 do GIF CR2 do PNG CR2 do PSD CR2 do RAW EPS do BMP EPS do JP2 EPS do PCX GIF do BMP GIF do PNG GIF do PSD JP2 do ICO JP2 do PNG JP2 do PSD MRW do NEF MRW do ARW MRW do PEF NEF do BMP NEF do GIF NEF do JP2 NEF do MRW NEF do PCX NEF do PEF NEF do PNG NEF do PSD NEF do RAW PEF do MRW PEF do NEF PNG do BMP PNG do GIF PNG do PSD PSD do BMP PSD do GIF PSD do PNG RAF do PEF RAW do BMP RAW do ICO RAW do JP2 RAW do PNG RAW do PSD RAW do TIF RW2 do RAW TGA do PSD TGA do TIF TIF do BMP WMF do PNG
Pobierz FastStone Image Viewer

Jeżeli potrzebujesz pobrać program FastStone Image Viewer, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania FastStone Image Viewer i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta FastStone Image Viewer - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta FastStone Image Viewer
Znajdź plik