• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Informacje o AviDemux for Mac

AviDemux for Mac to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez AviDemux for Mac - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program AviDemux for Mac jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy AviDemux for Mac będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu AviDemux for Mac.

Konwersje plików, które wykonasz z pomocą AviDemux for Mac
3GA do 3GP 3GA do AVI 3GA do MP4 3GP do 3GA 3GP do AVI 3GP do FLV 3GP do MKV 3GP do MOV 3GP do MP4 3GP do MPEG 3GP do MPG 3GP do VOB ASF do AVI ASF do MOV ASF do MP4 AVI do 3GP AVI do ASF AVI do MKV AVI do MOV AVI do MP4 AVI do MPEG AVI do MPG FLV do 3GP FLV do AVI FLV do MKV FLV do MOV FLV do MP4 FLV do MPEG FLV do MPG FLV do VOB MKV do AVI MKV do 3GP MKV do FLV MKV do MOV MKV do MP4 MKV do MPEG MKV do MPG MKV do VOB MOV do AVI MOV do 3GP MOV do FLV MOV do MKV MOV do MP4 MOV do MPEG MOV do MPG MOV do VOB MP4 do 3GP MP4 do AVI MP4 do FLV MP4 do MKV MP4 do MOV MP4 do MPEG MP4 do MPG MP4 do VOB MPEG do 3GP MPEG do ASF MPEG do AVI MPEG do FLV MPEG do MKV MPEG do MOV MPEG do MP4 MPEG do MPG MPEG do VOB MPG do 3GP MPG do AVI MPG do FLV MPG do MKV MPG do MOV MPG do MP4 MPG do MPEG MPG do VOB VOB do AVI VOB do 3GA VOB do 3GP VOB do FLV VOB do MKV VOB do MOV VOB do MP4 VOB do MPEG VOB do MPG
Pobierz AviDemux for Mac

Jeżeli potrzebujesz pobrać program AviDemux for Mac, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania AviDemux for Mac i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta AviDemux for Mac - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta AviDemux for Mac
Znajdź plik