• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Adobe Fireworks for Mac

Informacje o Adobe Fireworks for Mac

Adobe Fireworks for Mac to aplikacja, która pozwala obsługiwać niektóre typy plików z naszej bazy. Znajdziesz tutaj informacje, które konkretnie rozszerzenia plików są wspierane przez Adobe Fireworks for Mac - przy pomocy tego programu będziesz mógł wyświetlić, edytować albo zapisać pliki we wskazanym formacie.

Program Adobe Fireworks for Mac jako konwerter

Program Microsoft Office możesz także wykorzystać jako konwerter. To znaczy, że przy pomocy Adobe Fireworks for Mac będziesz mógł otworzyć plik w jedym formacie a zapisać go w innym. Poniżej lista dostępnych konwersji przy wykorzystaniu Adobe Fireworks for Mac.

Konwersje plików, które wykonasz z pomocą Adobe Fireworks for Mac
AI do JPG AI do PDF AI do PSD BMP do GIF BMP do JPG BMP do PDF BMP do PNG BMP do PSD DIB do PNG FH8 do PDF FXG do PDF FXG do TIFF FXG do WBM FXG do WBMP GIF do PDF GIF do BMP GIF do JPG GIF do PNG GIF do PSD JPG do BMP JPG do GIF JPG do PDF JPG do PNG JPG do PSD JPG do TIFF PNG do JPG PNG do BMP PNG do GIF PNG do PDF PNG do PSD PNG do TIFF PSD do BMP PSD do GIF PSD do JPG PSD do PNG TIFF do GIF TIFF do JPG TIFF do PNG WBMP do PNG
Pobierz Adobe Fireworks for Mac

Jeżeli potrzebujesz pobrać program Adobe Fireworks for Mac, pamiętaj aby poszukać zaufanego źródła. W dzisiejszych czasach przy każdej okazji witryny oferujące pobieranie oprogramowania Adobe Fireworks for Mac i innych dołączają do plików instalacyjnych niechciane dodatki. Najbardziej bezpiecznym rozwiązaniem jest skorzystanie z oficjalnej strony producenta Adobe Fireworks for Mac - poniżej znajdziesz do niej link.

Strona producenta Adobe Fireworks for Mac
Znajdź plik