• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZVR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZVR. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZVR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZVR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Safe Media Recorded Voice Audio SAFA Media

Co to jest plik ZVR?

Plik dźwiękowy utworzony przez urządzenia rejestrujące SAFA. Zawiera dane audio nagrane przez użytkownika urządzenia przenośnego. Może być odtwarzany na urządzeniu SAFA lub w programie odtwarzacza multimediów programowych za pomocą odpowiedniego kodeka.

Pliki ZVR mogą być konwertowane na pliki .WAV za pomocą konwertera ZVR.

Jak otworzyć plik ZVR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZVR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZVR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZVR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZVR

Inne problemy z plikiem ZVR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZVR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZVR:

  • plik ZVR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZVR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZVR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik