• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZVPL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZVPL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZVPL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZVPL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Visual Paradigm For UML License Key Format Visual Paradigm

Co to jest plik ZVPL?

Plik licencji oprogramowania używany przez pakiet Visual Paradigm Suite, zestaw aplikacji do tworzenia diagramów i dokumentacji. Zapisuje informacje o rejestrze dla jednego lub kilku programów. Umożliwia użytkownikom aktywację próbnych i zakupionych wersji oprogramowania.

Pliki ZVPL są udostępniane przez Visual Paradigm za pośrednictwem załączników poczty elektronicznej lub z linków do pobierania stron internetowych zamieszczonych w e-mailu z odpowiedzią na pytania związane z rejestracją. Po otrzymaniu pliku użyj go podczas instalacji, gdy instalator zapyta o plik licencji.

Jak otworzyć plik ZVPL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZVPL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZVPL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZVPL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZVPL

Inne problemy z plikiem ZVPL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZVPL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZVPL:

  • plik ZVPL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZVPL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZVPL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik