• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZTF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZTF. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZTF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZTF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
DVD Label Template Format Avanquest

Co to jest plik ZTF?

Szablon Avery dostępny w programie Digital Video Duplicator. Służy do drukowania etykiet DVD na papierze etykiet na dyskach w formacie Avery. Zapisano w zastrzeżonym formacie, który jest rozpoznawany przez program Digital Video Duplicator.

Jak otworzyć plik ZTF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZTF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZTF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZTF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZTF

Inne problemy z plikiem ZTF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZTF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZTF:

  • plik ZTF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZTF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZTF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik