• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZTD

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZTD. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZTD, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZTD

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zoo Tycoon Game Format Microsoft

Co to jest plik ZTD?

Plik danych gry wykorzystywany przez Zoo Tycoon, gra symulacyjna zoo. Służy jako dodatek dodający dodatkowe funkcje do gry. Obejmuje scenerię, przedmioty, zwierzęta i dane dotyczące sztucznej inteligencji.

Pliki ZTD to skompresowane archiwa zawierające wiele plików. Zawartość pliku ZTD można wyodrębnić przy użyciu narzędzia do dekompresji, takiego jak WinZip.

Jak otworzyć plik ZTD?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZTD jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZTD z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZTD którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZTD

Inne problemy z plikiem ZTD

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZTD nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZTD:

  • plik ZTD którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZTD z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZTD nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik