• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZT

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZT. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZT, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZT

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Mental Ray Image Depth Format Autodesk

Co to jest plik ZT?

Zawiera mapę szczegółową modelu trójwymiarowego stworzonego za pomocą Mental Ray, silników renderujących wysoce wydajne generowanie fotorealistycznych zdjęć. Uznany przez większość programów Autodesk 3D.

Technologia mentalnej matrycy jest stosowana w aplikacjach Autodesk 3D, ale jest również dostępna jako samodzielny program.

Jak otworzyć plik ZT?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZT jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZT z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZT którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZT

Inne problemy z plikiem ZT

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZT nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZT:

  • plik ZT którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZT z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZT nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik