• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZS6

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZS6. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZS6, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZS6

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Slot 6 Saved State Format ZSNES

Co to jest plik ZS6?

Zapisz plik stanu utworzony przez ZSNES, program emulatora SNES. Zawiera stan zapisu migawki z emulowanej gry SNES. Służy do zapisywania i ładowania postępów w grze. Może być użyty do zachowania stanu w dowolnym momencie rozgrywki.

ZSNES udostępnia wiele stanów zapisu od 0 do 99 (rozszerzenia plików .ZS0, .ZS1, .ZS2 itd.). Aby zmienić plik szczeliny stanu zapisu, naciśnij klawisz "F3" i użyj klawiszy strzałek, aby przejść do żądanego stanu.

Stan zapisywania ZSNES nie jest taki sam, jak stan zapisu w grze. Gra może pozwolić tylko użytkownikowi na zapisanie stanu w konkretnych etapach gry, podczas gdy ZSNES zapisuje stany mogą być tworzone w dowolnym momencie podczas rozgrywki.

Jak otworzyć plik ZS6?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZS6 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZS6 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZS6 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZS6

Inne problemy z plikiem ZS6

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZS6 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZS6:

  • plik ZS6 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZS6 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZS6 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik