• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZS5

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZS5. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZS5, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZS5

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Slot 5 Saved State Format ZSNES

Co to jest plik ZS5?

Zapisz plik stanu utworzony przez ZSNES, emulatora systemu Super Nintendo Entertainment System (SNES) dla komputerów osobistych. Zapisuje zapisaną grę, którą można załadować w innym czasie. Służy do zapisywania i ładowania postępów w grze.

Stany zapisu ZSNES nie są takie same jak w stanach zapisywania się w grze. Stany w grze mogą być tworzone tylko wtedy, gdy przybywają do konkretnych etapów gry, podczas gdy ZSNES można zapisać w dowolnym momencie podczas rozgrywki.

ZSNES udostępnia wiele stanów zapisu od 0 do 99 (rozszerzenia plików .ZS0, .ZS1, .ZS2 itd.).

Jak otworzyć plik ZS5?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZS5 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZS5 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZS5 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZS5

Inne problemy z plikiem ZS5

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZS5 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZS5:

  • plik ZS5 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZS5 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZS5 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik