• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZS3

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZS3. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZS3, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZS3

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Slot 3 Saved State Format ZSNES

Co to jest plik ZS3?

Zapisz plik statystyk utworzony przez ZSNES, emulatora SNES dla komputerów osobistych. Zapisuje zapisaną wersję gry dla emulowanej gry. Służy do zapisywania i ładowania postępów w grze.

ZSNES udostępnia wiele stanów zapisu od 0 do 99 (rozszerzenia plików .ZS0, .ZS1, .ZS2 itd.).

Stany zapisu ZSNES różnią się od stanów zapisywania się w grze, ponieważ ZSNES zapisuje stany mogą być tworzone w dowolnym momencie podczas rozgrywki. Stany zapisu w grze zazwyczaj kontrolowane są przez kamienie milowe w treści gry.

Jak otworzyć plik ZS3?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZS3 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZS3 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZS3 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZS3

Inne problemy z plikiem ZS3

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZS3 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZS3:

  • plik ZS3 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZS3 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZS3 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik