• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZS1

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZS1. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZS1, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZS1

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZSNES Slot 1 Saved State Format ZSNES

Co to jest plik ZS1?

Plik zapisany przez ZSNES, komputerowego emulatora SNES. Zapisuje zapisaną grę, którą można załadować w innym czasie. Służy do zapisywania i ładowania postępów w grze.

ZSNES udostępnia wiele stanów zapisu od 0 do 99 (rozszerzenia plików .ZS0, ZS1, .ZS2 itd.). Można je zapisać za pomocą opcji "Zapisz stan" w menu "Gra".

Stany zapisu ZSNES różnią się od stanów zapisywania się w grze. Stany zapisu ZSNES mogą być tworzone w dowolnym momencie rozgrywki, podczas gdy w grach zapisywanie stanów zazwyczaj są kontrolowane przez postępy w grze.

Jak otworzyć plik ZS1?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZS1 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZS1 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZS1 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZS1

Inne problemy z plikiem ZS1

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZS1 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZS1:

  • plik ZS1 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZS1 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZS1 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik