• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZPI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZPI. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZPI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZPI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Nuance PDF Converter Index Format Nuance Communications

Co to jest plik ZPI?

Plik zip utworzony przy użyciu kompresji Zip, ale z rozszerzeniem nazwy pliku. Często używany do zmiany nazwy rozszerzenia pliku .ZIP dla załącznika wiadomości e-mail, aby przejść przez filtr poczty e-mail.

Pliki ZPI, które zostały odebrane, mogą zostać przemianowane na oryginalne rozszerzenie ".Zip", a następnie otwarte.

Jak otworzyć plik ZPI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZPI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZPI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZPI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZPI

Inne problemy z plikiem ZPI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZPI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZPI:

  • plik ZPI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZPI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZPI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik