• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZON

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZON. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZON, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZON

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Collection Building Custom Zone Format Nuance Communications

Co to jest plik ZON?

Plik używany przez OmniPage, program, który wykorzystuje technologię OCR do przekształcania obrazów i innych plików w wyszukiwane dokumenty tekstowe. Przechowuje obszary w ramkach lub strefy obrazu, które powinno być przetwarzane przy użyciu algorytmu OCR OmniPage. Umożliwia zapisanie i wielokrotne wykorzystanie stref w wielu dokumentach, co jest przydatne podczas przetwarzania dużych zestawów dokumentów, które mają ten sam szablon układu strony.

Jak otworzyć plik ZON?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZON jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZON z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZON którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZON

Inne problemy z plikiem ZON

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZON nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZON:

  • plik ZON którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZON z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZON nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik