• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZMC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZMC. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZMC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZMC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZoneAlarm Mailsafe Renamed EML Format Check Point Software Technologies

Co to jest plik ZMC?

Plik utworzony przez ZoneAlarm Antivirus, program antywirusowy chroniący komputery przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i hakerami. Zawiera zawartość załączników do plików poczty e-mail, które są oznaczone jako podejrzane. Służy do identyfikacji i poddawania kwarantannie podejrzanych załączników do poczty e-mail.

Pliki ZMC są tworzone przez zmianę nazwy oryginalnego załącznika e-mail z dodatkowym rozszerzeniem pliku ".Zmc". ZoneAlarm automatycznie wysyła te pliki do folderu kwarantanny w ramach instalacji ZoneAlarm, aby nie oddzielić od reszty systemu plików.

Nie otwieraj plików ZMC, chyba że masz pewność, że ich zawartość plików może zawierać wirusy. Oryginalne załączniki wiadomości e-mail można przeglądać przez usunięcie rozszerzenia ".Zmc" i otwarcie wynikowy plik.

Jak otworzyć plik ZMC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZMC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZMC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZMC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZMC

Inne problemy z plikiem ZMC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZMC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZMC:

  • plik ZMC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZMC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZMC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik