• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZM9

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZM9. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZM9, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZM9

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZoneAlarm Mailsafe Renamed ZIP Format Check Point Software Technologies

Co to jest plik ZM9?

Plik zipami zmienił nazwę na MailSafe, program zabezpieczający poczty elektronicznej dołączony do oprogramowania ZoneAlarm. Zwykle otrzymane jako załączniki poczty e-mail i poddawane kwarantannie przez program MailSafe, aby upewnić się, że nie zawierają żadnych wirusów ani złośliwych kodów.

Ponieważ pliki ZM9 są przemianowane na pliki ZIP, można je otwierać standardowym programem dekompresji ZIP, zmieniając rozszerzenie ".Zm9" na ".Zip".

Jak otworzyć plik ZM9?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZM9 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZM9 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZM9 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZM9

Inne problemy z plikiem ZM9

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZM9 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZM9:

  • plik ZM9 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZM9 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZM9 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik