• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZL. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Zlib Compressed Format Jean-loup Gailly

Co to jest plik ZL?

Plik skompresowany przez Zlib, bibliotekę kompresji oprogramowania o otwartym źródle wykorzystującą algorytm kompresji DEFLATE. Zawiera skompresowany plik. Nieobsługiwane przez zwykłe narzędzia kompresji plików i dekompresji.

Zlib został przyjęty w wersji 1.1 pakietu Java Development Kit (JDK).

Jak otworzyć plik ZL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZL

Inne problemy z plikiem ZL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZL:

  • plik ZL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik