• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZHTML

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZHTML. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZHTML, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZHTML

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Secure IE Zipped HTML Format Winferno Software

Co to jest plik ZHTML?

Strona internetowa zapisana przez program Secure IE, przeglądarkę internetową podobną do programu Internet Explorer, ale zawiera dodatkowe funkcje zabezpieczeń. Przechowuje HTML i obrazy z witryny sieci Web w jednym skompresowanym pliku.

Secure IE wymaga zainstalowania programu Internet Explorer w celu uruchomienia.

Jak otworzyć plik ZHTML?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZHTML jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZHTML z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZHTML którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZHTML

Inne problemy z plikiem ZHTML

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZHTML nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZHTML:

  • plik ZHTML którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZHTML z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZHTML nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik