• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku ZEG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem ZEG. Jeżeli chcesz otworzyć plik ZEG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku ZEG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
ZeroG Subtitles Format N/A

Co to jest plik ZEG?

Plik napisów filmowych utworzony w formacie ZeroG. Definiuje napisy w prostym formacie tekstowym i określa czas rozpoczęcia i zakończenia każdego napisu. Może zostać otwarte przez warsztat napisów dialogowych i przekształcone w bardziej popularne formaty napisów.

Jak otworzyć plik ZEG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku ZEG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi ZEG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem ZEG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik ZEG

Inne problemy z plikiem ZEG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem ZEG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami ZEG:

  • plik ZEG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku ZEG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik ZEG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik