• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku Z02

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem Z02. Jeżeli chcesz otworzyć plik Z02, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku Z02

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Split Multi-volume ZIP Compressed File Archive (part 3) Corel

Co to jest plik Z02?

Druga część podzielonego archiwum utworzonego za pomocą programu WinZip. Używa tej samej kompresji, co standardowy plik .ZIP, ale musi być rozpakowywany razem z innymi powiązanymi archiwami.

Plik Z02 poprzedza plik .Z01, a następnie plik .Z03, a także inne, jeśli jest to konieczne. Wszystkie podzielone części archiwalne są wymagane w celu dekompresji rozdzielonego archiwum.

Jak otworzyć plik Z02?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku Z02 jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi Z02 z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem Z02 którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik Z02

Inne problemy z plikiem Z02

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem Z02 nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami Z02:

  • plik Z02 którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku Z02 z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik Z02 nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik