• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YZ

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YZ. Jeżeli chcesz otworzyć plik YZ, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YZ

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YAC Compressed Archive Format YAC

Co to jest plik YZ?

Archiwum plików skompresowane przez YAC (Yet Another Compressor), program kompresji plików opracowany dla DOSa. Używa poprawionej wersji algorytmu kompresji LZ + Huffman.

Jak otworzyć plik YZ?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YZ jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YZ z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YZ którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YZ

Inne problemy z plikiem YZ

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YZ nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YZ:

  • plik YZ którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YZ z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YZ nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik