• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YPS

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YPS. Jeżeli chcesz otworzyć plik YPS, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YPS

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yahoo! Instant Messenger Format Yahoo!

Co to jest plik YPS?

Plik danych utworzony przez Yahoo! Messenger, aplikację do obsługi wiadomości błyskawicznych opracowaną przez Yahoo !. Używane przez starsze wersje Yahoo! Posłaniec.

Yahoo Messenger! Służy do wysyłania wiadomości przez internet. Jest podobny do programu Microsoft Windows Live Messenger (WLM) i AOL Instant Messenger.

Jak otworzyć plik YPS?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YPS jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YPS z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YPS którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YPS

Inne problemy z plikiem YPS

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YPS nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YPS:

  • plik YPS którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YPS z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YPS nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik