• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YOG

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YOG. Jeżeli chcesz otworzyć plik YOG, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YOG

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Outerra Recorded Video Format Outerra

Co to jest plik YOG?

Plik wideo przechwycony przez Outerra, silnik planetarny 3D wykorzystywany do tworzenia symulacji przestrzeni i ziemi. Zawiera film przechwycony z programu Outerra. Przechowuje wideo w formacie YCoCg (o nazwie "jog" w formacie Outerra).

Możesz konwertować pliki YOG do plików .AVI za pomocą konwertera YOG firmy Outerra, który jest oparty na FFmpeg i zawiera wtyczkę do konwersji YOG. Skrypt .BAT o nazwie conv.Bat konwertuje film na format AVI i inny skrypt o nazwie conv4edit.Bat konwertuje film wideo do formatu MJPEG w celu edycji klatka po klatce.

Jak otworzyć plik YOG?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YOG jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YOG z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YOG którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YOG

Inne problemy z plikiem YOG

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YOG nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YOG:

  • plik YOG którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YOG z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YOG nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik