• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YNC

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YNC. Jeżeli chcesz otworzyć plik YNC, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YNC

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
YEnc Encoded Format N/A

Co to jest plik YNC?

Plik zakodowany z binarnego do formatu tekstowego przy użyciu metody kodowania yEnc. Podobny do standardowego pliku szyfrowanego w formacie US-ASCII, ale znacznie redukuje kosztorys plików przy użyciu 8-bitowego rozszerzonego kodowania ASCII. Zawiera również sumę kontrolną CRC do sprawdzania integralności pliku.

Format yEnc został zaprojektowany do kodowania dużych plików binarnych przesyłanych przez protokoły Usenet i e-mail, które wymagają zakodowania danych binarnych przed ich przesłaniem.

Jak otworzyć plik YNC?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YNC jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YNC z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YNC którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YNC

Inne problemy z plikiem YNC

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YNC nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YNC:

  • plik YNC którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YNC z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YNC nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik