• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YDL

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YDL. Jeżeli chcesz otworzyć plik YDL, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YDL

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Powerflip YAODL 3D Image Format Silicon Graphics

Co to jest plik YDL?

Model 3D używany przez PowerFlip, program służący do wyświetlania i obracania modeli trójwymiarowych. Mogą zawierać wielokąty, kwadratowe siatki, NURBS, współrzędne tekstur i właściwości obiektu. Obsługuje kolory obiektów, faset i wierzchołków.

YDL jest skrótem od YAODL, który jest skrótem dla "Jeszcze innego języka opisu obiektów". Silicon Graphics, twórca formatu plików YAODL, nie używa już plików YAODL.

Jak otworzyć plik YDL?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YDL jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YDL z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YDL którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YDL

Inne problemy z plikiem YDL

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YDL nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YDL:

  • plik YDL którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YDL z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YDL nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik