• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YBK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YBK. Jeżeli chcesz otworzyć plik YBK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YBK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Encarta Yearbook Format YanCEyWare

Co to jest plik YBK?

Książka elektroniczna, którą można czytać na komputerze stacjonarnym za pomocą programu YanCEyDesktop. Można również odczytać na Pocket PC PDA przy użyciu czytnika YanCEyWare. Obsługuje tekst, grafikę, wyróżnienie, linki w e-książkach i historię przeglądania stron. Wspólny format służący do przechowywania literatury Kościoła Ostatnich Świętych i innych tekstów religijnych, chociaż może być używany także do innych tekstów o charakterze nieprzewidywalnym i fikcyjnym.

Pliki YBK muszą być przechowywane w katalogu biblioteki na karcie SD używanej przez PDA w celu poprawnego działania.

Czytnik YanCEyWare dla Pocket PC i Windows Mobile został rozprowadzony jako darowizna z serwisu YanCEyWare. Jednak oprogramowanie nie jest już dostępne lub utrzymywane.

Jak otworzyć plik YBK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YBK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YBK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YBK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YBK

Inne problemy z plikiem YBK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YBK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YBK:

  • plik YBK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YBK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YBK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik