• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku YAM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem YAM. Jeżeli chcesz otworzyć plik YAM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku YAM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Yahoo! Auctions Data Format Yahoo!

Co to jest plik YAM?

Plik danych utworzony przez Yahoo! Menedżer Sprzedawcy, program zarządzania licencjami dla komputerów stacjonarnych Yahoo! Aukcje, wczesny konkurent eBay. Zapisuje dane z aukcji, takie jak informacje sprzedającego, przedmioty na sprzedaż i kategorie produktów.

Yahoo! Oprogramowanie menedżera sprzedającego nie jest już dostępne.

Jak otworzyć plik YAM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku YAM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi YAM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem YAM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik YAM

Inne problemy z plikiem YAM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem YAM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami YAM:

  • plik YAM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku YAM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik YAM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik