• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XYZV

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XYZV. Jeżeli chcesz otworzyć plik XYZV, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XYZV

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Celestia Sampled Trajectory Format Celestia Development Team

Co to jest plik XYZV?

Plik danych używany przez Celestię, program do wizualizacji wolnego wszechświata. Zapisuje listę pozycji i znaczników czasowych, jak również prędkości każdego stanowiska. Służy do określania położenia i trajektorii jednostek, takich jak planety, księżyce i gwiazdy.

Pliki XYZV są zapisywane w formacie zwykłego tekstu, ale nie są powszechnie tworzone ręcznie. Zamiast tego, są one często generowane przez wszechświatowe algorytmy trajektorii.

Pliki XYZV są często określane przez pliki katalogów .SSC, które definiują podmioty kosmosu. Wszystkie pliki XYZV, do których odwołuje się plik SSC, muszą być zapisywane w katalogu danych w katalogu, w którym znajduje się plik SSC. Na przykład jeśli cassini.Ssc jest przechowywany w katalogu extras-standardcassini, to wszystkie pliki XYZV kasyna powinny być przechowywane w katalogu extras-standardcassinidata.

Jak otworzyć plik XYZV?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XYZV jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XYZV z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XYZV którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XYZV

Inne problemy z plikiem XYZV

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XYZV nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XYZV:

  • plik XYZV którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XYZV z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XYZV nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik