• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XWK

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XWK. Jeżeli chcesz otworzyć plik XWK, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XWK

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Crosstalk Keyboard Mapping Format Intel

Co to jest plik XWK?

Plik konfiguracyjny używany przez program Crosstalk Communicator, program modemu faksowego opracowany przez firmę Intel. Klawisze map na klawiaturze do różnych poleceń. Zwykle dołączone do sprzętu faksowego firmy Intel.

Jak otworzyć plik XWK?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XWK jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XWK z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XWK którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XWK

Inne problemy z plikiem XWK

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XWK nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XWK:

  • plik XWK którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XWK z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XWK nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik