• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XWF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XWF. Jeżeli chcesz otworzyć plik XWF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XWF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
OmniPage Workflow Format Nuance Communications

Co to jest plik XWF?

Plik workflow utworzony przy użyciu oprogramowania OmniPage OCR. Służy do usprawniania konwersji dokumentów za pomocą automatyzacji procesów skanowania, konwersji i zapisywania. Może być wstępnie zbudowanym przepływem pracy lub utworzonym przez użytkownika przy użyciu programu Workflow Assistant.

Pliki XWF utworzone przy wcześniejszych wersjach OmniPage nie zawsze są kompatybilne z nowszymi wersjami programu.

Jak otworzyć plik XWF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XWF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XWF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XWF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XWF

Inne problemy z plikiem XWF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XWF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XWF:

  • plik XWF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XWF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XWF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik