• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XVM

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XVM. Jeżeli chcesz otworzyć plik XVM, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XVM

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
VMware Console Configuration Format VMware

Co to jest plik XVM?

Plik ustawień używany przez oprogramowanie wirtualizacji VMware. Zawiera informacje o połączeniach używane do łączenia się z odległym serwerem VMware. Zapewnia parametry, takie jak port połączenia, opcje logowania i zdalny plik .VMX do załadowania. Służy do uruchamiania sesji zdalnej konsoli.

Jak otworzyć plik XVM?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XVM jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XVM z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XVM którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XVM

Inne problemy z plikiem XVM

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XVM nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XVM:

  • plik XVM którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XVM z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XVM nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik