• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XUR

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XUR. Jeżeli chcesz otworzyć plik XUR, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XUR

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xbox 360 Compiled Skin Format Microsoft

Co to jest plik XUR?

Skompilowany plik skóry używany przez "modded" konsole do gier Xbox 360. Wygenerowany z pliku .XUI przy użyciu narzędzia Xbox UI Tool dołączonego do zestawu Xbox SDK firmy Microsoft. Zapisuje dane grafiki i wyglądu w stylu konsoli Xbox. Służy do dostosowywania interfejsu Xbox.

Jak otworzyć plik XUR?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XUR jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XUR z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XUR którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XUR

Inne problemy z plikiem XUR

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XUR nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XUR:

  • plik XUR którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XUR z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XUR nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik