• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XUI

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XUI. Jeżeli chcesz otworzyć plik XUI, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XUI

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xbox 360 Skin Format Microsoft

Co to jest plik XUI?

Plik skóry używany przez "modded" konsole do gier Xbox 360. Utworzone i edytowane przez narzędzie Xbox UI Tool, które jest częścią Microsoft Xbox SDK. Zapisuje informacje o grafikę i układzie pulpitu nawigacyjnego. Służy do dostosowywania wyglądu interfejsu Xbox.

Pliki XUI są w rzeczywistości skompilowane w binarne pliki .XUR, które są plikami UI używanymi przez konsolę Xbox.

Jak otworzyć plik XUI?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XUI jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XUI z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XUI którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XUI

Inne problemy z plikiem XUI

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XUI nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XUI:

  • plik XUI którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XUI z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XUI nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik