• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XSX

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XSX. Jeżeli chcesz otworzyć plik XSX, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XSX

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Microsoft Visual Studio XML Schema Layout Format Microsoft

Co to jest plik XSX?

Plik właściwości XML używany przez program Visual Studio, system Windows IDE opracowany przez firmę Microsoft. Zawiera ustawienia układu schematu XML zapisanego w pliku .XSD. Automatycznie generowane przez program Visual Studio podczas projektowania układów schematów w interfejsie Schema XML Schema.

Składnik Schema XML jest dołączony do programu Visual Studio 2005, ale nie jest dołączony do programu Visual Studio 2008 i nowszych.

Jak otworzyć plik XSX?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XSX jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XSX z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XSX którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XSX

Inne problemy z plikiem XSX

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XSX nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XSX:

  • plik XSX którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XSX z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XSX nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik