• Miewasz problemy z nieznanymi typami plików?

    Dobrze trafiłeś, pomożemy Ci je rozwiązać!

Rozszerzenie Pliku XSVF

Jeżeli trafiłeś w to miejsce, to wysoce prawdopodobne jest, że masz problem z plikiem XSVF. Jeżeli chcesz otworzyć plik XSVF, bądź rozwiązać inny problem dotyczący tego typu pliku, zapoznaj się szczegółowo z informacjami na tej stronie.

Informacje o pliku XSVF

Pełna nazwa pliku Producent Popularity
Xilinx Serial Vector Format Xilinx

Co to jest plik XSVF?

Plik binarny stworzony do testowania projektów programowalnych urządzeń logicznych (PLD). Zawiera kompaktową, binarną wersję pliku ASCII .SVF. Służy do optymalizacji formatu plików testowych urządzeń Xilinx.

Xilinx utworzył format XSVF do optymalizacji operacji JTAG na urządzeniach Xilinx. Są one wykorzystywane do testowania systemów wbudowanych.

Jak otworzyć plik XSVF?

Najczęstszy problem, który występuje w momencie gdy nie możesz otworzyć pliku XSVF jest kuriozalny - brak zainstalowanej opdpowiedniej aplikacji na Twoim urządzeniu. Rozwiązanie jest badzo proste, wystarczy wybrać i zainstalować jednen (bądź kilka) program do obsługi XSVF z listy którą znajdziesz na tej stornie. Po poprawnej instalacji koputer powinien sam powiązać zainstalowane przed chwilą oprogramowanie z plikiem XSVF którego nie możesz otworzyć.

Programy, które otworzą plik XSVF

Inne problemy z plikiem XSVF

Pobrałeś i poprawnie zainstalowałeś jeden z programów a problem z plikiem XSVF nadal występuje? Może być kilka przyczyn takiej sytuacji - przedstawiamy kilka powodów, które tworzą najwięcej problemy z plikami XSVF:

  • plik XSVF którego dotyczy problem jest uszkodzony
  • plik nie został pobrany w całości (pobierz raz jeszcze plik z tego samego źródła, bądź z załącznika wiadomości e-mail)
  • w "Rejestrrze Windows" nie istnieje odpowiednie powiązanie pliku XSVF z zainstalowanym programem do jego obsługi
  • plik jest zainfekowany wirusem albo malware
  • aplikacja, która obsługuje plik XSVF nie posiada odpowiednich zasobów komputera, albo nie zostały zainstalowane odpowiednie sterowniki które pozwolą programowi się uruchomić
Znajdź plik